Original: $300.00
-65%$300.00
$105.00The Story
| Color | GRAY |
| Model Number | A2337 |
| Manufacturer | APPLE |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Processor Type | APPLE M1 |
| Screen size (inches) | 14 |
| Serial# | FVFMT0JN1WFV |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Description
| Color | GRAY |
| Model Number | A2337 |
| Manufacturer | APPLE |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Processor Type | APPLE M1 |
| Screen size (inches) | 14 |
| Serial# | FVFMT0JN1WFV |
Condition
Very Good, pre-owned condition









