✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
$304.99
Apple A2337 Apple M1 8 Gb 256 Gb Gray Laptop—
$304.99
The Story
Overview
Condition
| Model Number | A2337 |
| Color | GRAY |
| Webcam | Webcam |
| Screen size (inches) | 13 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Manufacturer | APPLE |
| Serial# | FVHH9GMGQ6L4 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Charger | Charger |
| Processor Type | APPLE M1 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |
| WEBCAM |
Description
Overview
Condition
| Model Number | A2337 |
| Color | GRAY |
| Webcam | Webcam |
| Screen size (inches) | 13 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Manufacturer | APPLE |
| Serial# | FVHH9GMGQ6L4 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Charger | Charger |
| Processor Type | APPLE M1 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |
| WEBCAM |








