Original: $214.99
-65%$214.99
$75.25The Story
| Processor Type | APPLE M1 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Model Number | A2337 |
| Charger | Charger |
| Serial# | FVFHL9BWQ6L4 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | APPLE |
| Color | GRAY |
| Screen size (inches) | 14 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Description
| Processor Type | APPLE M1 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Model Number | A2337 |
| Charger | Charger |
| Serial# | FVFHL9BWQ6L4 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | APPLE |
| Color | GRAY |
| Screen size (inches) | 14 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |








