Original: $499.99
-65%$499.99
$175.00The Story
| Screen size (inches) | 14 |
| Processor Type | APPLE M1 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Model Number | A2337 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | GRAY |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Charger | Charger |
| Serial# | FVFL54XF1WFV |
| Webcam | Webcam |
| Manufacturer | APPLE |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam |
| Charger |
Description
| Screen size (inches) | 14 |
| Processor Type | APPLE M1 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Model Number | A2337 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | GRAY |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Charger | Charger |
| Serial# | FVFL54XF1WFV |
| Webcam | Webcam |
| Manufacturer | APPLE |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam |
| Charger |









