
Original: $269.99
-65%$269.99
$94.50The Story
| Processor Type | APPLE M1 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | APPLE |
| Serial# | C17FNCB6Q6LA |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Color | SILVER |
| Model Number | A2337 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Description
| Processor Type | APPLE M1 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | APPLE |
| Serial# | C17FNCB6Q6LA |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Color | SILVER |
| Model Number | A2337 |
Condition
Excellent, pre-owned condition








