Original: $209.99
-65%$209.99
$73.50The Story
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Processor Type | APPLE M1 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Model Number | A2337 |
| Serial# | FVFFQJ15Q6L7 |
| Color | SILVER |
| Manufacturer | APPLE |
| Screen size (inches) | 13 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Description
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Processor Type | APPLE M1 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Model Number | A2337 |
| Serial# | FVFFQJ15Q6L7 |
| Color | SILVER |
| Manufacturer | APPLE |
| Screen size (inches) | 13 |
Condition
Excellent, pre-owned condition








