✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
$399.99
Apple A2338 Apple M1 8 Gb 500 Gb Silver Laptop—
$399.99
The Story
Overview
Condition
| Webcam | Webcam |
| Manufacturer | APPLE |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Serial# | FVFG745FQ05F |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | SILVER |
| Processor Type | APPLE M1 |
| Model Number | A2338 |
| Screen size (inches) | 13 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY |
Description
Overview
Condition
| Webcam | Webcam |
| Manufacturer | APPLE |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Serial# | FVFG745FQ05F |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | SILVER |
| Processor Type | APPLE M1 |
| Model Number | A2338 |
| Screen size (inches) | 13 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY |








