
Original: $429.99
-65%$429.99
$150.50The Story
| Screen size (inches) | 13 |
| Manufacturer | APPLE |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Color | SILVER |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Serial# | LPV9TMVF3 |
| Processor Type | APPLE M2 |
| Model Number | A2338 |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Description
| Screen size (inches) | 13 |
| Manufacturer | APPLE |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Color | SILVER |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Serial# | LPV9TMVF3 |
| Processor Type | APPLE M2 |
| Model Number | A2338 |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition








