Original: $614.99
-65%$614.99
$215.25The Story
| Color | PINK |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Serial# | H4TKC01Z1256 |
| Processor Type | APPLE M1 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Manufacturer | APPLE |
| Model Number | A2439 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Description
| Color | PINK |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Serial# | H4TKC01Z1256 |
| Processor Type | APPLE M1 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Manufacturer | APPLE |
| Model Number | A2439 |
Condition
Excellent, pre-owned condition









