✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

$614.99
Apple A2442 Apple M1 Pro 16 Gb 500 Gb Silver Laptop—
$614.99
The Story
Overview
Condition
| Webcam | Webcam |
| Color | SILVER |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Manufacturer | APPLE |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Model Number | A2442 |
| Processor Type | APPLE M1 PRO |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Screen size (inches) | 14 |
| Serial# | V0444PWJCJ |
| Charger | Charger |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| TOUCHSCREEN |
| WEBCAM |
| CHARGER |
Description
Overview
Condition
| Webcam | Webcam |
| Color | SILVER |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Manufacturer | APPLE |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Model Number | A2442 |
| Processor Type | APPLE M1 PRO |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Screen size (inches) | 14 |
| Serial# | V0444PWJCJ |
| Charger | Charger |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| TOUCHSCREEN |
| WEBCAM |
| CHARGER |








