✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
$252.99
Apple A2482__iphone 13 128 Gb Black Smart Phone—
$252.99
The Story
Overview
Condition
| Manufacturer | APPLE |
| Class | HIGH |
| IMEI# | 359175921779622 |
| Carrier | T - MOBILE |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Color | BLACK |
| Serial# | JX3PC27V2K |
| Model Number | A2482__IPHONE 13 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
Description
Overview
Condition
| Manufacturer | APPLE |
| Class | HIGH |
| IMEI# | 359175921779622 |
| Carrier | T - MOBILE |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Color | BLACK |
| Serial# | JX3PC27V2K |
| Model Number | A2482__IPHONE 13 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |








