Original: $334.99
-65%$334.99
$117.25The Story
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Color | BLUE |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | APPLE |
| Screen size (inches) | 14 |
| Webcam | Webcam |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Model Number | A2681 |
| Serial# | HPVY6D320 |
| Processor Type | APPLE M2 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
Description
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Color | BLUE |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | APPLE |
| Screen size (inches) | 14 |
| Webcam | Webcam |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Model Number | A2681 |
| Serial# | HPVY6D320 |
| Processor Type | APPLE M2 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |








