Original: $329.99
-65%$329.99
$115.50The Story
| Model Number | A2681 |
| Processor Type | APPLE M2 |
| Screen size (inches) | 13 |
| Serial# | DY9K7MH5WR |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | APPLE |
| Color | BLUE |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Description
| Model Number | A2681 |
| Processor Type | APPLE M2 |
| Screen size (inches) | 13 |
| Serial# | DY9K7MH5WR |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | APPLE |
| Color | BLUE |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |








