Original: $549.99
-65%$549.99
$192.50The Story
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | APPLE |
| Processor Type | APPLE M2 |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Screen size (inches) | 12 |
| Charger | Charger |
| Serial# | HQRL4C9HH9 |
| Color | BLUE |
| Model Number | A2681 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| CASE / BAG |
Description
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | APPLE |
| Processor Type | APPLE M2 |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Screen size (inches) | 12 |
| Charger | Charger |
| Serial# | HQRL4C9HH9 |
| Color | BLUE |
| Model Number | A2681 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| CASE / BAG |









