
Original: $119.99
-65%$119.99
$42.00The Story
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Model Number | CX1505CKA |
| Screen size (inches) | 14 |
| Serial# | T6NXLP08K557268 |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Manufacturer | ASUS |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Color | GRAY |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Description
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Model Number | CX1505CKA |
| Screen size (inches) | 14 |
| Serial# | T6NXLP08K557268 |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Manufacturer | ASUS |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Color | GRAY |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition







