
Original: $590.00
-65%$590.00
$206.50The Story
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Charger | Charger |
| Model Number | FA706NFR-RH71 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | BLACK |
| Serial# | T2NRCX00P092060 |
| 10 Key | 10 Key |
| Processor Type | AMD RYZEN 7 |
| Manufacturer | ASUS |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| 10 Key |
| Charger |
Description
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Charger | Charger |
| Model Number | FA706NFR-RH71 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | BLACK |
| Serial# | T2NRCX00P092060 |
| 10 Key | 10 Key |
| Processor Type | AMD RYZEN 7 |
| Manufacturer | ASUS |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| 10 Key |
| Charger |







