
Original: $199.99
-65%$199.99
$70.00The Story
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | LBN0CV022746454 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Model Number | F512J |
| Color | GRAY |
| Manufacturer | ASUS |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Processor Type | Intel Core i5 - 10th Generation |
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 15 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Description
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | LBN0CV022746454 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Model Number | F512J |
| Color | GRAY |
| Manufacturer | ASUS |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Processor Type | Intel Core i5 - 10th Generation |
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 15 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |







