
The Story
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Manufacturer | DELL |
| Model Number | 3816415046 |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Serial# | 1R470P2 |
| Color | BLACK |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Description
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Manufacturer | DELL |
| Model Number | 3816415046 |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Serial# | 1R470P2 |
| Color | BLACK |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |












