
Original: $299.99
-65%$299.99
$105.00The Story
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | LESS THAN 16 GB |
| Charger | Charger |
| Webcam | Webcam |
| Color | BLACK |
| Serial# | 2976330B-0FA5-47A1-D9A9BE4B06D8 |
| Model Number | 5DD6813 |
| Processor Type | Intel Core i9 - 13th Generation |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 12 |
| Manufacturer | DELL |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |
Description
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | LESS THAN 16 GB |
| Charger | Charger |
| Webcam | Webcam |
| Color | BLACK |
| Serial# | 2976330B-0FA5-47A1-D9A9BE4B06D8 |
| Model Number | 5DD6813 |
| Processor Type | Intel Core i9 - 13th Generation |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 12 |
| Manufacturer | DELL |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |












