Original: $60.00
-65%$60.00
$21.00The Story
| Screen size (inches) | 13 |
| Charger | Charger |
| Serial# | NVSAN |
| Model Number | |
| Internal Storage Capacity | 24 GB |
| Manufacturer | DELL |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Color | GRAY |
| Processor Type | AMD A12 |
| Is This a Chromebook? | YES |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Description
| Screen size (inches) | 13 |
| Charger | Charger |
| Serial# | NVSAN |
| Model Number | |
| Internal Storage Capacity | 24 GB |
| Manufacturer | DELL |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Color | GRAY |
| Processor Type | AMD A12 |
| Is This a Chromebook? | YES |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |













