
Original: $180.00
-65%$180.00
$63.00The Story
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Model Number | INSPIRON 15 3535 |
| Serial# | H6SVCZ3 |
| Manufacturer | DELL |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | GRAY |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| Screen size (inches) | 15 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Description
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Model Number | INSPIRON 15 3535 |
| Serial# | H6SVCZ3 |
| Manufacturer | DELL |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | GRAY |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| Screen size (inches) | 15 |
Condition
Very Good, pre-owned condition












