
The Story
| Charger | Charger |
| Webcam | Webcam |
| Serial# | 5435452766 |
| Processor Type | Intel Core i5 - 2nd Generation |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | GRAY |
| Screen size (inches) | 15 |
| Model Number | INSPIRON 5559 |
| Manufacturer | DELL |
| 10 Key | 10 Key |
| RAM Memory (GB) | 12 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| 10 KEY |
| WEBCAM |
Description
| Charger | Charger |
| Webcam | Webcam |
| Serial# | 5435452766 |
| Processor Type | Intel Core i5 - 2nd Generation |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | GRAY |
| Screen size (inches) | 15 |
| Model Number | INSPIRON 5559 |
| Manufacturer | DELL |
| 10 Key | 10 Key |
| RAM Memory (GB) | 12 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| 10 KEY |
| WEBCAM |












