Original: $39.99
-65%$39.99
$14.00The Story
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | DELL |
| Webcam | Webcam |
| Serial# | |
| Screen size (inches) | 12 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Color | BLACK |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Model Number | LATITUDE 3190 |
| Charger | Charger |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Charger |
| Webcam |
Description
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | DELL |
| Webcam | Webcam |
| Serial# | |
| Screen size (inches) | 12 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Color | BLACK |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Model Number | LATITUDE 3190 |
| Charger | Charger |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Charger |
| Webcam |












