
The Story
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Model Number | LATITUDE 3190 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Color | BLACK |
| Manufacturer | DELL |
| Screen size (inches) | 13 |
| Serial# | |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Description
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Model Number | LATITUDE 3190 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Color | BLACK |
| Manufacturer | DELL |
| Screen size (inches) | 13 |
| Serial# | |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition












