
The Story
| Screen size (inches) | 12 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | LATITUDE 3310 |
| Processor Type | Intel Core i5 - 2nd Generation |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Color | GRAY |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Manufacturer | DELL |
| Serial# |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Description
| Screen size (inches) | 12 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | LATITUDE 3310 |
| Processor Type | Intel Core i5 - 2nd Generation |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Color | GRAY |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Manufacturer | DELL |
| Serial# |
Condition
Excellent, pre-owned condition












