
The Story
| Screen size (inches) | 12 |
| Serial# | 4DYDJX2 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Processor Type | Intel Core i5 - 8th Generation |
| Model Number | LATITUDE 3400 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | DELL |
| Color | BLACK |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Description
| Screen size (inches) | 12 |
| Serial# | 4DYDJX2 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Processor Type | Intel Core i5 - 8th Generation |
| Model Number | LATITUDE 3400 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | DELL |
| Color | BLACK |
Condition
Excellent, pre-owned condition












