
The Story
| Color | GRAY |
| Serial# | W2F-00188 |
| Model Number | LATITUDE 5410 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Processor Type | Intel Core i5 - 10th Generation |
| Screen size (inches) | 13 |
| Manufacturer | DELL |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Description
| Color | GRAY |
| Serial# | W2F-00188 |
| Model Number | LATITUDE 5410 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Processor Type | Intel Core i5 - 10th Generation |
| Screen size (inches) | 13 |
| Manufacturer | DELL |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition












