
The Story
| Charger | Charger |
| Webcam | Webcam |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Manufacturer | DELL |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Color | SILVER |
| Processor Type | Intel Core i5 - 10th Generation |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Model Number | LATITUDE 5420 |
| Screen size (inches) | 13 |
| Serial# | 11855899407 |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
| TOUCHSCREEN |
Description
| Charger | Charger |
| Webcam | Webcam |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Manufacturer | DELL |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Color | SILVER |
| Processor Type | Intel Core i5 - 10th Generation |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Model Number | LATITUDE 5420 |
| Screen size (inches) | 13 |
| Serial# | 11855899407 |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
| TOUCHSCREEN |












