
Original: $74.99
-65%$74.99
$26.25The Story
| Model Number | LATITUDE 7280 |
| Color | BLACK |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | B35NLH2 |
| Charger | Charger |
| Webcam | Webcam |
| Manufacturer | DELL |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Processor Type | Intel Core i7 - 6th Generation |
| Screen size (inches) | 13 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| CHARGER |
Description
| Model Number | LATITUDE 7280 |
| Color | BLACK |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | B35NLH2 |
| Charger | Charger |
| Webcam | Webcam |
| Manufacturer | DELL |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Processor Type | Intel Core i7 - 6th Generation |
| Screen size (inches) | 13 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| CHARGER |












