
The Story
| Model Number | LATITUDE 7480 |
| Manufacturer | DELL |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Color | BLACK |
| Serial# | FDKR5M2 |
| Processor Type | Intel Core i7 - 6th Generation |
| Screen size (inches) | 12 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Description
| Model Number | LATITUDE 7480 |
| Manufacturer | DELL |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Color | BLACK |
| Serial# | FDKR5M2 |
| Processor Type | Intel Core i7 - 6th Generation |
| Screen size (inches) | 12 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition












