
Original: $199.99
-65%$199.99
$70.00The Story
| Manufacturer | DELL |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Serial# | |
| Processor Type | Intel Core i5 - 13th Generation |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Model Number | P112F |
| Color | BLACK |
| Screen size (inches) | 14 |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Description
| Manufacturer | DELL |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Serial# | |
| Processor Type | Intel Core i5 - 13th Generation |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Model Number | P112F |
| Color | BLACK |
| Screen size (inches) | 14 |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition












