
Original: $314.99
-65%$314.99
$110.25The Story
| Serial# | DC16250 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Screen size (inches) | 16 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| Color | BLUE |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Processor Type | Intel Core i5 - 7th Generation |
| Internal Storage Capacity | 24 GB |
| Model Number | P131F |
| Webcam | Webcam |
| Manufacturer | DELL |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| Webcam |
| TOUCHSCREEN |
Description
| Serial# | DC16250 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Screen size (inches) | 16 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| Color | BLUE |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Processor Type | Intel Core i5 - 7th Generation |
| Internal Storage Capacity | 24 GB |
| Model Number | P131F |
| Webcam | Webcam |
| Manufacturer | DELL |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| Webcam |
| TOUCHSCREEN |












