
Original: $224.99
-65%$224.99
$78.75The Story
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Color | BLACK |
| Webcam | Webcam |
| Serial# | 2777446372 |
| Processor Type | Intel Core i3 - 10th Generation |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 16 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| 10 Key | 10 Key |
| Charger | Charger |
| Model Number | P134F - PRO 16 |
| Manufacturer | DELL |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| 10 Key |
| Webcam |
| SOLID STATE HARD DRIVE |
| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |
Description
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Color | BLACK |
| Webcam | Webcam |
| Serial# | 2777446372 |
| Processor Type | Intel Core i3 - 10th Generation |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 16 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| 10 Key | 10 Key |
| Charger | Charger |
| Model Number | P134F - PRO 16 |
| Manufacturer | DELL |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| 10 Key |
| Webcam |
| SOLID STATE HARD DRIVE |
| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |












