
Original: $289.99
-65%$289.99
$101.50The Story
| Model Number | P135G |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Serial# | DPMW9C3 |
| Processor Type | Intel Core i5 - 10th Generation |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | DELL |
| Screen size (inches) | 13 |
| Charger | Charger |
| Color | GRAY |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Description
| Model Number | P135G |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Serial# | DPMW9C3 |
| Processor Type | Intel Core i5 - 10th Generation |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | DELL |
| Screen size (inches) | 13 |
| Charger | Charger |
| Color | GRAY |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |












