
Original: $229.99
-65%$229.99
$80.50The Story
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Color | GRAY |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Serial# | GLC1GL3 |
| Screen size (inches) | 12 |
| Model Number | P147G |
| Processor Type | AMD RYZEN 7 |
| Manufacturer | DELL |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| OPTICAL DRIVE | OPTICAL DRIVE |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| OPTICAL DRIVE |
| TOUCHSCREEN |
| SOLID STATE HARD DRIVE |
Description
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Color | GRAY |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Serial# | GLC1GL3 |
| Screen size (inches) | 12 |
| Model Number | P147G |
| Processor Type | AMD RYZEN 7 |
| Manufacturer | DELL |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| OPTICAL DRIVE | OPTICAL DRIVE |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| OPTICAL DRIVE |
| TOUCHSCREEN |
| SOLID STATE HARD DRIVE |












