Original: $133.99
-65%$133.99
$46.90The Story
| Screen size (inches) | 14 |
| Webcam | Webcam |
| Serial# | E2KP152G006 |
| Model Number | P152G |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Manufacturer | DELL |
| Processor Type | QUALCOMM SNAPDRAGON |
| Color | SILVER |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Description
| Screen size (inches) | 14 |
| Webcam | Webcam |
| Serial# | E2KP152G006 |
| Model Number | P152G |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Manufacturer | DELL |
| Processor Type | QUALCOMM SNAPDRAGON |
| Color | SILVER |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
Condition
Very Good, pre-owned condition












