
Original: $69.99
-65%$69.99
$24.50The Story
| Processor Type | Intel Core i3 - 7th Generation |
| Webcam | Webcam |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Color | BLUE |
| Charger | Charger |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Manufacturer | DELL |
| Model Number | P25T |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | DV59ZD2 |
| Screen size (inches) | 11 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| TOUCHSCREEN |
| WIFI CONNECTIVITY |
| Charger |
Description
| Processor Type | Intel Core i3 - 7th Generation |
| Webcam | Webcam |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Color | BLUE |
| Charger | Charger |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Manufacturer | DELL |
| Model Number | P25T |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | DV59ZD2 |
| Screen size (inches) | 11 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| TOUCHSCREEN |
| WIFI CONNECTIVITY |
| Charger |












