
Original: $325.00
-65%$325.00
$113.75The Story
| Manufacturer | DELL |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | 4TC35Y2 |
| Processor Type | Intel Core i7 - 8th Generation |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Color | GRAY |
| RAM Memory (GB) | 128 GB |
| Model Number | P74F |
| Screen size (inches) | 15 |
| Webcam | Webcam |
| Charger | Charger |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam |
| Charger |
Description
| Manufacturer | DELL |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | 4TC35Y2 |
| Processor Type | Intel Core i7 - 8th Generation |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Color | GRAY |
| RAM Memory (GB) | 128 GB |
| Model Number | P74F |
| Screen size (inches) | 15 |
| Webcam | Webcam |
| Charger | Charger |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam |
| Charger |












