Original: $175.00
-65%$175.00
$61.25The Story
| Model Number | P89F |
| Processor Type | Intel Core i3 - 12th Generation |
| RAM Memory (GB) | 32 GB |
| Serial# | HMFFRT2 |
| Charger | Charger |
| Color | BLACK |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | DELL |
| Screen size (inches) | 10 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Description
| Model Number | P89F |
| Processor Type | Intel Core i3 - 12th Generation |
| RAM Memory (GB) | 32 GB |
| Serial# | HMFFRT2 |
| Charger | Charger |
| Color | BLACK |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | DELL |
| Screen size (inches) | 10 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |












