Original: $248.99
-65%$248.99
$87.15The Story
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Serial# | M5NRCX048821205 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Webcam | Webcam |
| Color | BLACK |
| Model Number | AX201NGW |
| Manufacturer | ASUS |
| Screen size (inches) | 15 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Processor Type | Intel Core i5 - 11th Generation |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY |
| Charger |
Description
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Serial# | M5NRCX048821205 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Webcam | Webcam |
| Color | BLACK |
| Model Number | AX201NGW |
| Manufacturer | ASUS |
| Screen size (inches) | 15 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Processor Type | Intel Core i5 - 11th Generation |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY |
| Charger |








