
Original: $89.99
-65%$89.99
$31.50The Story
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | SCNXCV07C15850C |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | ASUS |
| Model Number | B1402CG |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Screen size (inches) | 14 |
| Color | BLUE |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Description
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | SCNXCV07C15850C |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | ASUS |
| Model Number | B1402CG |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Screen size (inches) | 14 |
| Color | BLUE |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |








