
Original: $252.99
-65%$252.99
$88.55The Story
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Screen size (inches) | 15 |
| Serial# | TANXCV10H597438 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Charger | Charger |
| Color | BLACK |
| Manufacturer | ASUS |
| Webcam | Webcam |
| Processor Type | Intel Core i9 - 12th Generation |
| Model Number | B1403CTA |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |
Description
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Screen size (inches) | 15 |
| Serial# | TANXCV10H597438 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Charger | Charger |
| Color | BLACK |
| Manufacturer | ASUS |
| Webcam | Webcam |
| Processor Type | Intel Core i9 - 12th Generation |
| Model Number | B1403CTA |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |








