
The Story
| Is This a Chromebook? | YES |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Color | SILVER |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Manufacturer | ASUS |
| Model Number | C423N |
| Serial# | K9NXXCV109612389 |
| Screen size (inches) | 10 |
| Webcam | Webcam |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY |
Description
| Is This a Chromebook? | YES |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Color | SILVER |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Manufacturer | ASUS |
| Model Number | C423N |
| Serial# | K9NXXCV109612389 |
| Screen size (inches) | 10 |
| Webcam | Webcam |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY |








