
Original: $55.00
-65%$55.00
$19.25The Story
| Color | SILVER |
| Manufacturer | ASUS |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Screen size (inches) | 15 |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| RAM Memory (GB) | 2 GB |
| Serial# | XBNXCVUSR137 |
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
| Model Number | C424M |
| Charger | Charger |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Description
| Color | SILVER |
| Manufacturer | ASUS |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Screen size (inches) | 15 |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| RAM Memory (GB) | 2 GB |
| Serial# | XBNXCVUSR137 |
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
| Model Number | C424M |
| Charger | Charger |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |








