
Original: $69.99
-65%$69.99
$24.50The Story
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Manufacturer | ASUS |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Model Number | CX1500CN |
| Color | BLACK |
| Serial# | N7NXCV028478276 |
| Screen size (inches) | 16 |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Description
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Manufacturer | ASUS |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Model Number | CX1500CN |
| Color | BLACK |
| Serial# | N7NXCV028478276 |
| Screen size (inches) | 16 |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |








