Original: $75.99
-65%$75.99
$26.60The Story
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| RAM Memory (GB) | 24 GB |
| Manufacturer | ASUS |
| Color | BLUE |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Serial# | T3NXLP02767012F |
| Screen size (inches) | 15 |
| Charger | Charger |
| Model Number | CX1505CKA |
| Processor Type | INTEL CELERON |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Description
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| RAM Memory (GB) | 24 GB |
| Manufacturer | ASUS |
| Color | BLUE |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Serial# | T3NXLP02767012F |
| Screen size (inches) | 15 |
| Charger | Charger |
| Model Number | CX1505CKA |
| Processor Type | INTEL CELERON |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |








