
The Story
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Charger | Charger |
| Model Number | CX1505CKA |
| Is This a Chromebook? | YES |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Serial# | TANXSK006931419 |
| Color | SILVER |
| Manufacturer | ASUS |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Description
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Charger | Charger |
| Model Number | CX1505CKA |
| Is This a Chromebook? | YES |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Serial# | TANXSK006931419 |
| Color | SILVER |
| Manufacturer | ASUS |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |








