
Original: $84.99
-65%$84.99
$29.75The Story
| Manufacturer | ASUS |
| Model Number | E410K |
| Serial# | S9N0CX06D330379 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Color | BLACK |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Description
| Manufacturer | ASUS |
| Model Number | E410K |
| Serial# | S9N0CX06D330379 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Color | BLACK |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition








