
Original: $129.99
-65%$129.99
$45.50The Story
| Model Number | E410K |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Charger | Charger |
| Serial# | S8NOCX00F108318 |
| Manufacturer | ASUS |
| Color | BLUE |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 13 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Description
| Model Number | E410K |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Charger | Charger |
| Serial# | S8NOCX00F108318 |
| Manufacturer | ASUS |
| Color | BLUE |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 13 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |








