
The Story
| Processor Type | AMD RYZEN 7 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | T1NRCX03X13503A |
| Model Number | FA506N |
| Internal Storage Capacity | 1.5 TB |
| Charger | Charger |
| Color | BLACK |
| RAM Memory (GB) | 36 GB |
| Manufacturer | ASUS |
| Screen size (inches) | 13 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Description
| Processor Type | AMD RYZEN 7 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | T1NRCX03X13503A |
| Model Number | FA506N |
| Internal Storage Capacity | 1.5 TB |
| Charger | Charger |
| Color | BLACK |
| RAM Memory (GB) | 36 GB |
| Manufacturer | ASUS |
| Screen size (inches) | 13 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |








